+48 603 084 085
Menu

Malinowe Body Wellness
przywraca siły witalne

przesuń w dół

Malinowe Body Wellness

Eko zabieg wyszczuplająco-rewitalizujący o zapachu leśnych malin i jeżyn. 

„Malinowe Body Wellness” to przywracający siły witalne zabieg na ciało na bazie Balneo kosmetyków z serii Eko Wellness&Spa. Przeznaczony jest dla każdej skóry, szczególnie zmęczonej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności z tendencją do nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Naturalne substancje czynne takie jak wyciągi z alg, biała glinka, zawarte w preparatach modelują sylwetkę, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, detoksykują i ujędrniają ciało. Masło Shea i wartościowe oleje: arganowy i avocado odżywiają i odmładzają zmęczoną skórę. Dzięki keratolicznemu  działaniu unikalnego składnika aktywnego – najsilniejszej na świecie leczniczej wody siarczkowej zabieg zmiękcza i przyspiesza odnowę i regenerację naskórka. Dodatki suszonych owoców i naturalny sok owocowy naturalnie pielęgnują skórę. Energetyzujący aromat kompozycji leśnych malin i jeżyn przenosi w niezapomnianą podróż ku piękniejszej i młodszej skórze.

 

Wskazania:

 

Efekty zabiegu:

 

Częstotliwość zabiegu:

W zależności od nasilenia problemu 2-3 razy w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy w celu natychmiastowej poprawy kondycji skóry.

 

Przebieg zabiegu:

 

Faza I
GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE

Na skórę poddaną zabiegowi nanosimy niewielką ilość Malinowego  peelingu cukrowo-solnego do ciała. Pozostałości peelingu zmywamy pod prysznicem.

FAZA II
INTENSYWNA REGENERACJA

Na oczyszczoną skórę nanosimy miękkimi głaszczącymi, ruchami Malinowe Masło do ciała i masażu. Następnie całe ciało owijamy w folię.

Faza III
WYGŁADZANIE

Na zakończenie zabiegu w celu uspokojenia i wyciszenia pobudzonej zabiegiem skóry wykonujemy relaksujące ruchy masażu wellness.


Zobacz cennik zabiegów

Konsultacje medyczne

Wszystkie zabiegi z zakresu laseroterapii obowiązkowo poprzedzamy wywiadem i indywidualną diagnozą.
Lekarz specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

czytaj więcej

Powrót do zabiegów
Zapraszamy do naszego
stacjonarnego sklepu Invex Remedies.
skontaktuj się