+48 603 084 085
Menu

Kriolipoliza
zabieg Coolsculpting ™

przesuń w dół

Kriolipoliza

Coolsculpting by Zeltiq™ to długo oczekiwane urządzenie, które umożliwia skuteczne,  nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej.
Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych) bez uszkadzania innych tkanek.
Wynikiem tego procesu jest zauważalna  redukcja tkanki tłuszczowej w ciągu dwóch do czterech miesięcy.
Kriolipoliza jest oparta na zasadzie, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na uzyskiwanie z nich energii (chłodzenie) niż tkanki otaczające.
Aplikator zostaje dopasowany do danego obszaru ciała, zasysając próżniowo fałd tłuszczu, a wytwarzane podciśnienie powoduje, że w miejscach poddanych zabiegowi zmniejsza się krążenie krwi. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą apoptozę (kontrolowaną śmierć komórki) i stopniowo są eliminowane, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

 

Wskazania:

 

Przebieg zabiegu:

 

Częstotliwość zabiegu:

Zabieg Coolsculpting ™ zapewnia wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej po około 2-4 miesiącach. Zabieg zazwyczaj nie wymaga powtórzeń. Pacjenci zadowoleni z efektu, chcący go pogłębić mogą ponownie poddać się kriolipolizie, nie wcześniej, niż po kolejnych 3 miesiącach.

 

Zalecenia po zabiegu:

Przeciwwskazania:


Zobacz cennik zabiegów

Konsultacje medyczne

Wszystkie zabiegi z zakresu laseroterapii obowiązkowo poprzedzamy wywiadem i indywidualną diagnozą.
Lekarz specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

czytaj więcej

Powrót do zabiegów
Zapraszamy do naszego
stacjonarnego sklepu Invex Remedies.
skontaktuj się