+48 603 084 085
Menu

Genesis
Laserowe odmładzanie skóry

przesuń w dół

Laserowe odmładzanie skóry – Genesis

Genesis to laser Nd-Yag amerykańskiej firmy Cutera. Pierwszy zabieg łączący w sobie delikatność IPL i skuteczność technologii laserowej. Genesis to największy przełom w fotoodmładzaniu od czasu opracowania technologii IPL.
Badania kliniczne dowiodły, że zabieg laserem Genesis rozgrzewając górne warstwy skóry właściwej, między innymi pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu a poprzez działanie termiczne na hemoglobinę wpływa na zwężenie rozszerzonych ścian naczyń krwionośnych.
W konsekwencji dochodzi do poprawy wyglądu oraz jakości skóry m.in. spłycenia drobnych zmarszczek, zmniejszenia porów, redukcji rumienia, zamykania drobnych naczynek, a także leczenia trądziku różowatego i usuwania drobnych przebarwień. Laser Genesis jest również bardzo skuteczny w leczeniu trądziku różowatego.

 

Wskazania:

 

Przebieg zabiegu:

 

Częstotliwość zabiegów:

Seria 4-6 zabiegów powtarzanych co 2-4 tygodni. Każdy zabieg wzmacnia pożądany efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są wyraźne rezultaty w poprawie jakości skóry, m.in. poprawa jej koloru i napięcia. Na wyraźny efekt należy jednak poczekać od 3-6 miesięcy, kiedy dojdzie do odbudowy włókien kolagenowych. Uzyskany efekt powinien utrzymać się przez wiele miesięcy.

 

Przeciwskazania:


Zobacz cennik zabiegów

Konsultacje medyczne

Wszystkie zabiegi z zakresu laseroterapii obowiązkowo poprzedzamy wywiadem i indywidualną diagnozą.
Lekarz specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

czytaj więcej

Powrót do zabiegów
Zapraszamy do naszego
stacjonarnego sklepu Invex Remedies.
skontaktuj się