+48 603 084 085
Menu

Bankietowy zabieg z kwasami

przesuń w dół

Bankietowy zabieg z kwasami

FERULAC CLASSIC + witamina C

Antyoksydacyjny zabieg bankietowy polecany dla skóry pozbawionej blasku.

Wskazania:

Efekty:

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, rozświetlona, nawilżona. Można od razu wykonać makijaż. Złuszczanie: zazwyczaj nie występuje.

Częstotliwość:

Zabieg można powtarzać co 7-14 dni, niezależnie od pory roku. Liczba zabiegów uzależniona od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Zalecane wykonanie serii zabiegów.

Skład:

12% kwas ferulowy, 5% Floretyna, Kwas askorbinowy

Właściwości kwasu ferulowego:
Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi – chroni skórę przed agresją wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, jak również wzmacnia działanie witaminy C i E. Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UAB, minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce. Kontroluje aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Działa stymulująco na apoptozę komórek rakowych.

Właściwości floretyny:
Floretyna zwiększa przenikanie substancji aktywnych, przylegając do powierzchni lipidów i zmieniając potencjał dwubiegunowy dwuwarstw lipidowych. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastyny. Ponadto, posiada właściwości antyoksydacyjne.

Właściwości kwasu askorbinonowego (witaminy C):
Zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym, bierze udział w syntezie kolagenu, przez co redukuje zmarszczki oraz zwiększając nawilżenie i gładkość skóry. Działa fotoochronnie. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach.

 

Przygotowanie skóry do zabiegu:

 

Przeciwwskazania:


Zobacz cennik zabiegów

Konsultacje medyczne

Wszystkie zabiegi z zakresu laseroterapii obowiązkowo poprzedzamy wywiadem i indywidualną diagnozą.
Lekarz specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

czytaj więcej

Powrót do zabiegów
Zapraszamy do naszego
stacjonarnego sklepu Invex Remedies.
skontaktuj się