+48 603 084 085
Menu

Medical Spa Invex Remedies - odwiedź wyjątkowe miejsce w Kielcach

przesuń w dół

O Nas

Medical Spa Invex Remedies – odwiedź wyjątkowe miejsce w Kielcach

Filozofia Medical SPA Invex Remedies oparta jest na wydobywaniu naturalnego piękna i kompleksowego dbania o zdrowy wygląd.  Połączenie opatentowanej technologii monojonowej z poszanowaniem dla metod stosowanych już w starożytności przyniosło eksplozję innowacyjnych formuł wykorzystywanych w produktach INVEX REMEDIES. W naszym centrum zlokalizowanym w Kielcach poprzez nieustanny rozwój i doskonalenie, a także dzięki pracy badawczej oraz naukowej, podążamy za potrzebami współczesnego człowieka. W zgodzie z naturą, harmonią rytmu serca pragniemy dbać o Państwa zdrowie, wiedząc jednocześnie, że piękno wraz z urodą są odbiciem wewnętrznego stanu ducha.

Szereg zabiegów na ciało i na twarzMedical SPA Invex Remedies w Kielcach zaprasza

 

organic_touch_mini

Bogata gama zabiegów z naszej oferty daje możliwość dopasowania pielęgnacji do indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowany personel oraz najwyższej klasy sprzęt pozwalają uzyskać gwarancję standardów bezpieczeństwa. Medical SPA Invex Remedies zapewnia  możliwość rewitalizacji i relaksu w Strefie Wellness, w której znajduje się jacuzzi wraz z saunami – InfraRed oraz Mokrą. Ponadto mamy bogatą ofertę masażu – relaksacyjnego, klasycznego, leczniczego. Propozycje Medical SPA Invex Remedies w Kielcach skierowane są zarówno dla Klientów poszukujących spokoju oraz relaksu, jak i dla osób nastawionych na efekt kosmetyczny czy działanie terapeutyczne oraz regeneracyjne.

Poczuj moc innowacyjnych kosmetyków

02_sauna

Do Państwa dyspozycji oddajemy 8 profesjonalnych gabinetów, w których wykonując innowacyjne zabiegi kosmetyczne poprawiamy niedoskonałości, niwelujemy mankamenty sylwetki oraz regenerujemy i poprawiamy ogólną kondycję organizmu. W swoim portfolio usługowym mamy również zabiegi lecznicze, takie jak kriosauna czy wysoce efektywną kąpiel odkwaszającą. Holistyczne podejście do zdrowia i urody, możliwość konsultacji u specjalistów, kameralna atmosfera, czyste w swym wyrazie wnętrza – to wszystko sprawia, że w Medical SPA Invex Remedies w Kielcach każdy Gość czuje się wyjątkowo.

 

onas_krio_mini

 

oferujemy
szkolenia
dla gabinetów
kosmetycznych

Oferujemy szkolenia z zakresu innowacyjności dermokosmetyków oraz profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych Invex Remedies

czytaj więcej

Technologia
Monojonowa

Zaawansowana technologia polegająca na rozbijaniu struktur minerałów do pojedynczych jonów (monojonów) oraz wykorzystująca pary jonowe dotychczas stosowana jedynie w nowoczesnej farmakologii.

czytaj więcej