+48 603 084 085
Menu

Innowacyjny sposób na piękno

przesuń w dół

O Nas

Filozofia Medical Spa Invex Remedies oparta jest na wydobywaniu naturalnego piękna i dbania o zdrowy wygląd kompleksowo.  Połączenie opatentowanej technologii monojonowej z poszanowaniem dla metod stosowanych już w Starożytności przyniosło eksplozję innowacyjnych formuł wykorzystywanych w produktach INVEX REMEDIES.
Poprzez nieustanny rozwój i doskonalenie, a także dzięki pracy badawczej i naukowej, podążamy za potrzebami współczesnego człowieka. W zgodzie z naturą i harmonią rytmu serca, pragniemy dbać o Państwa zdrowie, wiedząc jednocześnie, że piękno i uroda są odbiciem wewnętrznego stanu ducha i ciała.

 

organic_touch_mini

Szeroka gama zabiegów z naszej oferty, daje możliwość dopasowania pielęgnacji do indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowany personel oraz najwyższej klasy sprzęt pozwalają uzyskać gwarancję standardów bezpieczeństwa.
Medical Spa Invex Remedies oferuje  możliwość rewitalizacji i relaksu w Strefie Wellness, w której znajdziemy jacuzzi oraz sauny – InfraRed oraz Mokrą, jak również bogatą ofertę masaży – relaksacyjnych, klasycznych, leczniczych.
Bogata oferta Medical Spa Invex Remedies skierowana jest zarówno dla tych klientów, którzy poszukują spokoju oraz relaksu, jak i dla osób nastawionych na efekt kosmetyczny czy działanie terapeutyczne i regeneracyjne.

02_sauna

Do Państwa dyspozycji oddajemy 8 profesjonalnych gabinetów, w których wykonując innowacyjne zabiegi kosmetyczne poprawiamy niedoskonałości natury, niwelujemy mankamenty sylwetki oraz  regenerujemy i poprawiamy ogólną kondycję organizmu.
W swojej ofercie posiadamy również zabiegi lecznicze, takie jak kriosauna czy wysoce efektywne kąpiele odkwaszające. Holistyczne podejście do zdrowia i urody, możliwość konsultacji u specjalistów, kameralne atmosfera, czyste w swym wyrazie wnętrza sprawiają, że w Medical SPA Invex Remedies każdy gość czuje się wyjątkowo.

 

onas_krio_mini

 

oferujemy
szkolenia
dla gabinetów
kosmetycznych

Oferujemy szkolenia z zakresu innowacyjności dermokosmetyków oraz profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych Invex Remedies

czytaj więcej

Technologia
Monojonowa

Zaawansowana technologia polegająca na rozbijaniu struktur minerałów do pojedynczych jonów (monojonów) oraz wykorzystująca pary jonowe dotychczas stosowana jedynie w nowoczesnej farmakologii.

czytaj więcej